Vizyon ve Misyon

Vizyon ve Misyon

Vizyon
Günümüzde firmaların büyüme ve sektörlerinde kalıcı olabilmelerinin gereği, proaktif düşünme ve hareket edebilme becerilerini geliştirmeleri ile doğrudan ilgilidir. Bunun bilincinde olan Kaptan, uzun vadeli işbirliklerine dayalı, her aşamasında kaliteyi ön plana çıkaran bir çalışma modelini benimsemiştir.
Kaptan vizyonu, müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden görüp doğru çözümleri zamanında sunmaya ve sürekli gelişim ilkesine dayanır. Vizyonumuz müşterilerimizin değişken hizmet taleplerine en uygun çözümleri sunarak, uzun süreli iş ortaklıkları yaratmak ve sektöre yenilikler katıp lider kurum olmaktır.
Değerlerimiz,

  • Hizmet kalitesinden taviz vermemek
  • Stratejik yenilikler sunmak
  • Sektörde hizmet standartlarını yükseltmek ve KAPTAN adı ile taşıma sektöründe markalaşmak
  • Müşterilerimiz tarafından önerilmek ve tercih edilir olmak
  • Teknik gelişim ve teknolojik hizmetler sağlamak
  • Taşımacılığın tüm kollarında öncü ve lider kurum olmak

Misyon
Gerek kamu, gerekse özel sektör firmalarının her tür taşıma ve transfer gereksinimlerini karşılamak amacıyla, müşterilerinin beklentilerine çağın gerektirdiği teknolojik gelişimi yansıtan, en doğru ve kaliteli hizmeti verebilecek şekilde çözümler üretmek KAPTAN misyonunun temelini oluşturur.
Müşterilerimize sağlamış olduğumuz esnek hizmet anlayışımızı, pozitif iletişim ve karşılıklı güven ortamı içerisinde, arzulanan hizmeti kabul edilebilir maliyete vererek, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
Unutulmamalıdır ki hiç bir sabit hizmet aynı kalite ile daha ucuza alınamaz.Bir Hizmetin sadece fiyatına bakmak hiçbir zaman yeterli değildir.Fiyat odaklı değerlendirme anlayışı bazı aksaklıkları peşinen kabul edilmesidir.